Čo je vlastne vysokotlakovéé striekanie airless 4

Aké stroje používame ?
Používame profesionálnu striekaciu techniku firmy GRACO:
GRACO Ultra Max II 795 ktorý je vhodný na interiérové a exteriérové latexové farby, akrylové farby, základové oleje.
GRACO ST Max 495 PC PRO
GRACO ST Max 395 PC PRO

Pre koho je vhodné strojové maľovanie:
Striekané maľovanie je vhodné pre každého a hlavne pre Vás ktorí si staviate domy, bytovky, sklady, haly, veľkometrážne budovy.

Maľovanie striekaním má svoje veľké výhody oproti klasickému maľovaniu štetcom či valčekom:
- množstvo ušetreného času: maľovanie striekaním vám ušetrí čas. Vymaľovanie priestoru kde nie je položená podlaha a zariadenia, trvá veľkoplošným striekaním polovicu času oproti klasickému valčekovému maľovaniu.
- väčšia kvalita: veľkoplošným maľovaním je kvalita náterov jemnejšia teda pre klienta sa jedná o kvalitnejší náter. Nie je nutný akýkoľvek ďalší zásah valčekom po nastriekaní. Aplikovanie striekaním zabezpečuje súvislý a rovnomerný nástrek na všetkých povrchoch najmä v porovnaní s valčekovým maľovaním.

Farbenie fasády? Žiadny problém!
Rozmýšľali ste, že by ste si dali novú fasádu ale je to príliš drahé? My Vám ponúkame obnovu fasády po ktorej bude Váš dom vyzerať ako nový. Ak máte dom, ktorý má pôvodnú fasádu aká sa robila voľakedy tak bežným valčekovým spôsobom maľovania sa vám to nepodarí, ale preto sme tu my. Máme za sebou veľa skúseností s maľovaním fasád a máme len spokojných zákazníkov.

Interiérové maľovanie
Zaoberáme sa hlavne striekaním novostavieb, ale aj pri novostavbách nie sú steny vždy v 100 percentnom stave a preto naša práca nie je o tom prísť nafarbiť a odísť. Ak máte steny vyhotovené zo sadrokartónu môže sa stať, že je sadrokartón poškodený, alebo je v ňom diera. Ak nastane takáto situácia, my stenu opravíme, vybrúsime/zarovnáme. Pri nanášaní farby na rôzne druhy podkladov stačia väčšinou 2 vrstvy nástreku farby a ak je potrebný 3 nástrek, tak v rámci našich nákladov to prestrekneme znovu. Stáva sa to vtedy ak na podklade sú sýte farby ako napríklad protipožiarny sadrokartón ktorý je červenej farby.

Po dokončení maľovania odstránime fólie a pásky a dáme všetko do takého stavu v akom sme dom prebrali len samozrejme bude všetko pekne a kvalitne vymaľované a upratané. Vždy sa snažíme odlíšiť od iných firiem profesionalitou a kvalitou vykonanej práce.

Nízka cena a potom samé doplatky? Toto sa u nás nemôže stať!!!