- Zavoláte na naše telefónne číslo  0915 701 654, ktoré nájdete aj v kontaktoch na našej stránke alebo na fb stránke, resp. napíšte na našu e-mailovú adresu Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
- Po telefonickom alebo e-mailovom dohovore si dohodneme termín a čas ohliadky.
- Na ohliadke navrhneme najoptimálnejšie riešenie maľovania priestoru, poradíme s výberom farieb, po zameraní priestoru vypracujeme bezplatnú cenovú ponuku a navrhneme najbližší voľný termín prác.

Samotný postup našej práce pri novostavbe:
1. Zakrytie okien, podláh a iných predmetov
2. Kontrola stien a vyrovnanie nerovností
3. V prípade potreby penetrácia
4. Prvý a druhý nástrek a v prípade nutnosti nanesieme aj tretí
5. Strhnutie fólie a preventívne umytie okien a rámov
6. Vyčistenie priestoru a odstránenie odpadu

Po dokončení maľovania odstránime fólie a pásky a dáme všetko do takého stavu v akom sme dom prebrali len samozrejme bude všetko pekne a kvalitne vymaľované a upratané. Vždy sa snažíme odlíšiť od iných firiem profesionalitou a kvalitou vykonanej práce.

Máme určenú cenu za naše služby a na rozdiel od konkurencie naša cena obsahuje všetko ohľadne maľovania či už je to farba, zakrývanie okien či doprava. Ako sme už spomínali naša cena je veľmi pružná čo sa týka veľkoplošného maľovania.

Načo si dať pozor:
- Nízka cena nie je zárukou kvality
- A tak isto vysoká cena tiež nie je zárukou kvality
- Nepýtať od maliara cenu pokiaľ priestor nevidel
- Pred realizáciou dohodnúť celkovú cenu  za práce ktorú zaplatíte /aby neprišlo k nedorozumeniu, že to a to nebolo v kalkulácii/